MASÁŽE DĚTÍ

Děti milují doteky, rády objevují nové věci, proto i pro ně nabízím masáže přiměřeně jejich věku. I děti mohou mít svaly namožené a zkrácené. Masáž dětí je zredukovaná na jemné doteky. Délka masáže se řídí dítětem samotným. Při masáži se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a napětí.

Správně provedená masáž dětem příjemně protáhne celé tělo a také zklidní nervovou soustavu. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což ovlivňuje činnost orgánů a rozvoj tkání, zlepšuje dýchání, celý organismus je dobře prokysličený, posilují se hrudní svaly a správné držení těla.

DĚTI / věk 6 - 10 let

Průběh masáže

Děti si na začátku vybírají masážní olejíček dle vůně, domlouváme se na technikách při masáži, baňky, míčkování, lávové kameny nebo solný obklad. Masáž začínáme na chodidlech jemnou stimulací reflexních bodů, masáží lýtek, stehen a záda s vybranou technikou nakonec. Pro zklidnění a uvolnění na závěr harmonizujeme čakry pomocí reiki.

Délka masáže 30 minut

DOROSTENCI / věk 11-18 let

Průběh masáže

Podle věku a potíží společně domlouváme průběh masáže a cvičení. Tento věk je provázen velkou proměnou v oblasti jak fyzických, tak psychických změn na těle. Děti vyspívají v dospělé osoby, proto je na místě s nimi komunikovat a podporovat je na všech úrovních. 

Délka masáže 30 – 60 minut