Relaxační - aromaterapeutická masáž zad, šíje, dolních a horních končetin

jemná relaxační masáž využívající účinky rostlinných silic, jemných hmatů, dle potřeb klienta nejčastěji uplatňuji tyto techniky:  lymfatická masáž, Breussova masáž meziobratlových plotének, solné obklady, lávové kameny, moxování, ušní a tělové svíce, uvolnění krční páteře a masáž hlavy, reiki

  • masáž přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku
  • podporuje krevní a lymfatický oběh, posiluje nervový systém a trávení
  • pomáhá organizmu se vyrovnat se zátěží (stres, virózy apod.) posiluje imunitní systém
  • uvolňuje svalové partie a tkáně těla
  • podporuje regenerační proces pokožky

Délka masáže částečná / celková     60/90/120 minut

Léčivé vůně éterických olejů

silice éterických olejů se přidávají do předehřátých panenských rostlinných olejů lisovaných za studena (např. mandlový, kokosový olej), kterými se aromaterapeutická masáž provádí. Obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů. Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky a jejich složení odpovídá složení tuků našeho těla. Rostlinné oleje a silice jsou vmasírovány, zlepšují stav pleti, regenerují pokožku i tkáně, působí blahodárně při kožních onemocněních. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Vhodně zvolené rostlinné silice pomáhají uvolnit svaly a napětí a díky tomu je aromaterapeutická masáž ještě účinnější. 

Vůně jsou našim mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Pro každého z nás, jsou některé rostlinné vůně příjemné a jiné nepříjemné. Proto je důležité, aby si každý vybral tu svoji, účinky masáže se tak násobí. Vdechování vůní éterických olejů je ovlivňováno rovněž psychické rozpoložení. Molekuly silic se dostávají do plic a odtud pak do celého těla, čímž se násobí jejich účinek. Éterické oleje snadno pronikají kůží do těla a již po 10 minutách jejich působení na pokožku je lze prokázat v krvi. Aromaterapeutická masáž působí na všechny smysly našeho těla.