O MNĚ

  • Masážím se věnuji od roku 2002. Z počátku jsem se nejvíce věnovala aromaterapii, reflexní terapii, su-joku, moxování, orientální diagnostice, postupem praxe přibývaly další kurzy a to cvičení podle Ludmily Mojžíšové, baňkování sklo/oheň, Breussova masáž, lávové kameny, I. a II.stupeň Reiki, ušní a tělové svíce, trigger points (spoušťové body), manuální lymfatické masáže, SM systém, masáže pro těhotné, ..... a časem přibudou další. Při masážích tedy kombinuji všechny tyto techniky.

  • Je pro mne prioritní nabudit tělesnou schránku nejprve přes reflexní terapii, proto se před každou masáží věnuji nejprve chodidlům, kde se přes reflexní plošky věnuji bodům, které souvisí s páteří, klouby, svaly a šlachami.

  • K masážím používám výhradně aromaterapeutickou olejovou kosmetiku Original ATOK www.originalatok.cz/                 

  • Již od raného dospívání jsem příznivcem makrobiotického životního stylu, alternativní medicíny, alternativních směrů, nic neberu dogmaticky, ale z každého vyloupnu nejlepší pro mne a moji rodinu. Zapojuji zdravý selský rozum a řídím se heslem "všeho s mírou".

  • Úzce spolupracuji s výživovou poradkyní, Dagmar Lužnou, která Vám poradí, jak se stravovat při zdravotních problémech, psychických poruchách, sestaví kompletní jídelníček podle data narození. Mimochodem konzultací u ní nikdy nic neztratíte, naopak váš dosavadní život na 100% nabere nový směr :) její stránky https://www.studio-luna.cz/

  • V rámci zdravého životního stylu a očisty těla nabízím svým klientům na jaře a na podzim detoxikační kúru ze šťávy černé ředkve Rabanon Bio